Shotokan4eplatform

Agenda 2020


Danexamentrainingen o.l.v. Dimitra Limneos m.m.v. leraren van het Shotokan 4e platform

Zaterdag 1 februari van 10.30 tot 12.00 uur, De Beurs 41 Rhoon (bij Wim Mallens)
Zondag 9 februari van 11.00 tot 12.30 uur, Geul 2 Heerhugowaard (bij Jorrit Lawant)
Zaterdag 15 februari van 10.30 tot 12.00 uur, Groene Woud 2 Breda (bij Loek den Ouden)
Maandag 17 februari van 20.00 tot 21.30 uur, Admiraal Helfrichsingel 20 Rijswijk (bij Rob Jacobs)
Vrijdag 28 februari van 19.30 tot 21.00 uur, Pater Schiphorststraat 1 Alkmaar (bij Johan Bult)
Zaterdag 7 maart van 11.00 tot 12.30, Welemanstraat 19 Borne (bij Ralph Gemser)
Woensdag 11 maart van 19.00 tot 20.30 uur, Beukenlaan 45 Etten-Leur (bij Peter van Haasteren)
Zondag 15 maart van 11.00 tot 12.30 uur, Saendelverlaan 2 Krommenie (bij Max Agerbeek)
Zaterdag 21 maart van 11.00 tot 12.30 uur, Leijenbroekerweg 1 Sittard (bij Jolano Lindelauf)
Zondag 29 maart van 11.00 tot 12.30 uur, Asmansweg 16 Den Haag (bij Ali Kucuk)
Zondag 5 april van 15.00 tot 16.30 uur, Polderweg 300 Amsterdam (bij Dimitra Limneos)
Vrijdag 10 april van 19.00 tot 20.30 uur, Hertogstraat 5 Sprundel (bij Robin Huijer en Ricky Rockx)
Dinsdag 14 april van 19.00 tot 20.30 uur, Wijnruitstraat 198, Waalwijk (bij Gerrie van Tilburg)
Zondag 10 mei van 11.00 tot 12.30 uur, Burgersveld 21 Apeldoorn (bij Ben van Elburg)
Zondag 17 mei van 15.00 tot 16.30 uur, Polderweg 300 Amsterdam (bij Dimitra Limneos)


Kata-trainingen o.l.v. Dimitra Limneos

Pauze tot september 2020


Examens landelijk o.l.v. examinatoren van het Shotokan 4e platform

Zondag 19 april, S4P Proefexamen, Polderweg 300 Amsterdam (bij Dimitra Limneos)
Zondag 24 mei, Regulier Danexamen, Parkweg 4 Harderwijk (bij Karate-do bond Nederland)


Wedstrijden georganiseerd door scholen aangesloten bij het Shotokan 4e platform

Zondag 8 maart, Benelux Open 2020, Burgerweeshuispad 54 Amsterdam (bij Almir Skrijelj)
Zaterdag 21 maart, SKVE Cup, Sportcentrum Matenpark, Heemradenlaan 130, Apeldoorn (bij Ben van Elburg)
Zondag 7 juni, Rotterdam Cup, Campusplein 8 Rotterdam (bij Wim Mallens)


Stages georganiseerd door scholen aangesloten bij het Shotokan 4e platform

Vrijdag 13 maart, JKS stage o.l.v. Koji Arimoto, Burgersveld 21 Apeldoorn (bij Ben van Elburg)
Zaterdag 9 mei, JKS stage o.l.v. Saori Okamoto, Terborchlaan 301 Alkmaar (bij Sander Huntelerslag)
Zaterdag 13 juni, JKS stage o.l.v. Masao Kagawa Shihan, L.R. Beijnenlaan 20 Brummen (bij Ronald vd Eyssel)



Voor de agenda van de KBN: klik hier